string(2) "uk"

Обладнання для воркаута

Сортувати:
На сторінці:
Комплекс Workout ХХ

Розміри, см: Ш:570 В:220 Д:580 58000 грн.
Комплекс Workout Стандарт

Розміри, см: Ш:300 В:260 Д:240 33828 грн.
Комплекс Workout X

Розміри, см: Ш:220 В:260 Д:300 27888 грн.
Бруси низькі паралельні

Розміри, см: Ш:55 В:110 Д:180 3708 грн.
Бруси

Розміри, см: Ш:64 В:210 Д:340 6000 грн.
Бруси

Розміри, см: Ш:65 В:140 Д:190 10188 грн.
Турнік Класичний

Розміри, см: Ш:40 В:250 Д:150 6948 грн.
Трикутник

Розміри, см: Ш:120 В:260 Д:120 12888 грн.
Рукохід-змійка

Розміри, см: Ш:70 В:260 Д:200 8988 грн.

Тренування в стилі Workout спрямовані на розвиток у молоді здорового способу життя. Це самий бюджетний спосіб поліпшити свої фізичні показники та надати тілу більш здоровий вигляд. Зручно, що така субкультура активно розвивається в великих і дрібних містах. Тому на спортивні майданчики в стилі Workout завжди зберігається попит. Їх обладнають на території парків, дворів житлових комплексів і мікрорайонів, на майданчиках оздоровчих центів і навчальних закладів.

Устаткування для воркаута відрізняється своєю універсальністю та функціональністю. Одночасно вуличні спортивні майданчики вміщають в себе десятки людей, які можуть тренувати різні групи м'язів.

Наша компанія «Сітіпаркінг» виробляє і постачає тренажери воркаут для приватного або громадського використання. Замовити можна, як типові варіації комплексів, так і індивідуальні проектні рішення під ключ.

У чому відмінність Workout від інших типів спортивних майданчиків

Workout-майданчик спрямована на розвиток відразу всіх м'язових груп тіла за допомогою виконання вправ тільки з вагою власного тіла.
Подібні комплекси включають в себе:

  • бруси;
  • рукоходи;
  • турніки;
  • Скалодроми;
  • Шведські стінки.

Це прості конструкції, які не відрізняються великою дорожнечею або складністю в монтажі та експлуатації. Замовляючи Workout-турнік або інший елемент майданчики у компанії «Сітіпаркінг», можна розраховувати на детальну консультацію, інструкцію до збірки або комплексний супровід монтажу під ключ.

Конструктивні особливості Workout-майданчиків

Майданчик Workout розрахована на вуличну експлуатацію, тому вони не схильні до впливу погодних умов. Металева основа елементів покривається захисним складом, який утримує стійкість кольору і не дозволяє матеріалу покриватися корозією багато років. Між собою конструкції кріпляться на хомутах і на болтах, в залежності від обраної комплектації.

Воркаут майданчик може являти собою гімнастичний комплекс, зони мультіфітнеса або стаціонарні бази для прокачування певної групи м'язів. Замовити в компанії можна, як одну одиницю обладнання, так і оснащення для цілої майданчики під ключ. Додатково такі зони можуть оснащуватися м'яким прогумованим покриттям підлоги, огорожею і всіляких декором.

Для монтажу майданчиків потрібно лише рівна поверхня. Найкраще, якщо це буде залита бетоном майданчик або викладена тротуарною плиткою територія, на яку поверх буде монтуватися м'яке покриття.
Якісне обладнання для вуличного тренінгу необхідно для прокачування м'язів преса, спини, рук, грудей і ніг. Вікових обмежень на відвідування подібних зон немає. Компанія «Сітіпаркінг» особливу увагу приділяє безпеці і стандартам якості, тому ризик травмуватися при заняттях мінімальний (при дотриманні техніки виконання фізичних вправ).

Придбати можна комплекси різних колірних комбінацій і дизайнерської стилістики.