string(2) "uk"

Види огорож для дитячого майданчика

Парканчик для дитячого майданчика є фінальним штрихом, який здатний ідеально завершити комплектацію містечка для забав непосид. При цьому він потрібен не тільки для красивого вигляду ігрової території, але і виконує функцію розмежування місць, де можна безпечно веселитися з друзями.

Різновиди огорож для містечка

Не тільки лавочки, лавки, навіси, а й огорожі, які прийнято встановлювати по периметру майданчика для хлопців, являють собою малі архітектурні форми. Такі конструкції мають відмінності по висоті. Звична висота парканчиків для установки на території ігрових зон, сягає від 70 см до 1 м, тоді як велика сітка, покликана не допустити м'ячу вилетіти за межі майданчика, часто досить висока.

Огородження можуть бути виготовлені з таких матеріалів:

  • пластик (недорогі і легкі конструкції відмінно підходять для поділу дитячої території на зони по периметру дачної ділянки);
  • дерево (міцні огорожі будуть актуальними в дошкільних установах, де потрібно зонування спеціалізованих територій для різних груп);
  • метал (парканчики характеризуються універсальністю з огляду на те, що здатні підійти для установки у дворі багатоповерхівки, в громадському просторі).

Продовжити термін експлуатації барвистих металевих конструкцій можливо за допомогою нанесення на високоякісну сталь зносостійкого цинко-полімерного складу. Така дія дозволить виробу прослужити якомога довше, знайшовши стійкість до негативних атмосферних явищ.

Головні переваги встановлення огорож

Основним призначення конструкції, що обгороджує площадку, є забезпечення безпеки непосидючих чад. Крім цього вона, незалежно від висоти, має ряд інших важливих зручностей.

  • Перекривають шлях автомобілям для парковки в місцях, відведених для ігор дітлахів.
  • Не дають шанс проникнути на ігрову територію стороннім особам, бездомним тваринам.
  • Надають вихователям, батькам стежити за пересуванням активних малюків.
  • Дає можливість зонування території для непосид різного віку.
  • Виступає в якості прикраси ігрового містечка.

Встановлена ​​захисна конструкція буде виглядати надзвичайно стильно, якщо вхід на майданчик оформлений аркою. При цьому парканчик не повинен заважати перегляду ігрової зони. Завдяки тому, що сучасні конструкції є модульними, після грамотного планування розміщення огородження може бути встановлено в найкоротший термін.