string(2) "uk"

Дитячі вуличні батути

Сортувати:
На сторінці:
Вуличний батут Круг

Розміри, см: Ш:180 В:0 Д:150 0 грн.
Вуличний батут Квадрат

Розміри, см: Ш:150 В:0 Д:150 0 грн.
Батутний комплекс HD 160704-H1-4

Розміри, см: Ш:256 В:260 Д:748 0 грн.
Батут-будиночок з дахом

Розміри, см: Ш:320 В:280 Д:320 0 грн.
Батут односекційний

Розміри, см: Ш:310 В:250 Д:246 0 грн.

Купити дитячий батут вигідно!

     Серед всіляких атракціонів батут із захисною сіткою найбільш популярний серед звичайних сімей та комерційних організацій. Це виріб має підвищену зносостійкість.

     Батут для будинку міцний, стійкий і компактний, він добре зміцнює м'язи, тому користується попитом серед молоді для заняття фітнесом. Стрибки - дієвий спосіб кардиотренировок. Заняття протягом 5 хвилин сприяють спалюванню калорій, ідентичним пробіжці близько півгодини. Стрибун, який можна придбати в Києві, доставляє масу веселощів і позитивної енергії.

Батут для дітей: важливі аспекти 

     Вироби із захисною сіткою підходять для житлових приміщень і вулиці. Вони містять м'яку захист на ніжках і пружинах, а також на сітці з метою безпеки фіксується застібкою. Грамотно підібраний спортивний снаряд сприяє зміцненню організму і імунітету, заряду енергією, поліпшення координації рухів, розвитку витривалості, зміцненню серцево-судинної системи. При виборі важливо звернути увагу на матеріал рами. Хороший варіант - труби з металу, які не схильні до корозії (дуже важливо за умови експлуатації на свіжому повітрі).

     Від кількості пружин залежить міцність виробу: чим їх більше, тим міцніше. Однак стрибкові ефект може бути трохи знижений. Полотно для пристосування виготовляють міцним, пошиття відрізняється високою якістю, що виключає можливість розриву. Інтернет-магазин CityParking, який пропонує послуги в Одесі та за її межами, реалізує продукцію, що відповідає всім стандартам. Якщо вас цікавить ціна виробів, додаткові технічні особливості, умови співпраці, телефонуйте нам в будь-який час. Ми здійснюємо доставку по всій Україні зручним для клієнта способом.