string(2) "uk"

Покриття для внутрішнього приміщення ТС-1-ТС

  • Артикул:  ТС-1-ТС
  • Розміри: 100 см x 100 см x 15 см

0 грн.
Кількість:

Доставка
ІНТАЙМ

За тарифами вантажоперевізника

АВТОЛЮКС

За тарифами вантажоперевізника

НОВА ПОШТА

За тарифами вантажоперевізника

Самовивіз

Безкоштовно

Скачать каталог

Підлогове покриття ЕВА для дитячої ігрової кімнати. Покриття прекрасно підійде для ігрових зон в торгових центрах, дитячих кімната, спортивних залів, так само використовується в спортивних школах і клубах в якості татамі, як для тренувань, так і для проведення змагань.

Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати швидко і легко укладається на підлогу і так само легко розбирається, що дозволяє отримати рівну підлогу без клею і з герметичними швами.

Має відмінну теплоізоляцію, створює ефект "теплої підлоги" (дитина в будь-який час року може ходити по такій підлозі босоніж, сидіти або лежати на ньому, не чуючи холоду).

Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати купити можна без побоювання, оскільки на відміну від традиційних матеріалів, килимів з ворсом воно не збирає і не накопичує пил - основне джерело алергії, повністю стійкий до вологи, легко очищається від забруднень (фарби, олівці, пластилін).

Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати підходить не тільки для приміщень, але і для вулиці. На сонці кольори не вигорають, залишаючись такими ж яскравими. Завдяки різним варіаціям, можна зібрати підлогу з модулів різних кольорів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!