string(2) "uk"

Будівництво скейт парку в Одесі

Як будують сучасні скейт-парки

Скейт-парк - це спеціальний майданчик, призначена для катання на ній на скейтбордах, роликах, BMX-велосипедах, стрітбордах і самокатах. До сучасних скейт-парків висувають такі вимоги, як ідеально рівна поверхня, наявність різних перешкод і зон для виконання трюків, освітлення, дотримання всіх норм безпеки і висока міцність конструкцій. Найчастіше зводять такі майданчики на вулицях в парках або на прибудинкових територіях.

Проектування і будівництво сучасних скейт-парків

Побудувати скейт-парк можуть тільки спеціалізовані компанії, у яких є відповідні фахівці і потужності для виготовлення і монтажу конструкцій. Весь процес зведення подібних майданчиків ділиться на три етапи:

 - Проектування та затвердження кошторису.

 - Підготовка підстави.

 - Монтаж конструкцій і декоративне оформлення.

Щоб почати проектування і будівництво скейт парків, потрібно звернутися до профільної компанії і затвердити побажання. Для цього вказується площа споруди, характеристики земельної ділянки, а також підбирається сам візуальний проект. Протягом дня менеджер компанії зможе приблизно прорахувати вартість всього проекту під ключ.

У послугу проектування входить не тільки розрахунок конструкцій і план їх розміщення на земельній ділянці, а й візуалізація.

На другому етапі на підставі проекту готується фундамент і заливається бетонна площадка. На застигання бетону потрібно не менш ніж 28 днів, що слід врахувати при плануванні термінів.

Третій етап - це монтаж конструкцій, встановлення освітлення, декору, всіляких крамничок та інших елементів, закладених в проекті.

Будівництво скейт-парків в Одесі і в усій Україні

Компанія виконує будівництво скейт-парку в Одесі і по всій Україні з гарантією якості, в строго встановлені терміни. Зазвичай бригада виконує під ключ всю роботу за 35-40 днів з урахуванням заставної бетону, що займає більшу частину часу.

Замовити скейт-парк може не тільки компанія, забудовник або організація, а й приватна особа. Серед уже виконаних проектів можна виділити безліч невеликих і великих майданчиків на території Одеської області, Києва, Дніпра та інших регіонів країни. У вартість входить послуга доставки, проектування, візуалізація проекту і облагороджування території. Кошторис завжди можна коригувати в ту чи іншу сторону.

Дизайн проекти
Готові проекти

FAQ

✅ Як побудувати скейт парк?
Існує 3 етапи будівництва скейт парку:
  • Підготовка підстави під бетон (3-5 днів)
  • Заливка бетону з використанням топінгами (2 доби +28 днів дозрівання бетону)
  • Монтаж конструкцій (5-7 днів)
✅ Скільки коштує побудувати скейт парк?
Залежно від розмірів майданчика і кількості конструкцій розраховується вартість. Протягом 1 робочого дня ваш проект може бути прорахований менеджером.
✅ Як проходить будівництво скейт парку в Одесі?
Компанія будує скейт парки по всій Україні. Для початку робіт нам необхідно затвердити розмір, наповнюваність конструкціями і затвердити бюджет. Наш фахівець виїде на місце, здійснить заміри і розрахує вартість будівництва проекту.