string(2) "uk"

Основні відмінності старих дитячих майданчиків від сучасних

Основним і самим явним відмінністю сучасних майданчиків від старих, є їх оснащеність і різноманітність конструкцій. Дизайн сучасної майданчики - це цікава і різноманітна конструкція в різній колірній гамі, яка привертає до себе дітвору. Сучасні дитячі майданчики мають більш приємний вигляд, ніж старі комплекси, які включають в себе тільки гойдалки, гірки та іноді сходи.

Сучасний варіант майданчиків вніс якесь різноманіття, вони доповнилися мотузковими сходами, павутинням і скеледромі, а також самими різними каруселями.

Головні відмінні характеристики

Останнім часом при виготовленні дитячих майданчиків основний упор робиться на якісний пластик або ж дерево. Якщо звернути увагу на старі варіанти, то в основних випадках це був метал. Основними критеріями для використання даного матеріалу служить відсутність можливості сильного нагрівання пластику під сонцем, а також тривалий термін служби із збереженням естетичного зовнішнього вигляду. Якщо говорити про дерево, то за умови правильної обробки, воно є міцним і довговічним матеріалом. Це екологічно чистий матеріал, який не промерзає на морозі і не вимагає особливого догляду. Якщо порівнювати його з металом, хоч він і має підвищену міцність, але має ряд негативних якостей. Він швидко охолоджується взимку і нагрівається влітку.


уже важливою особливістю сучасних дитячих майданчиків служить саме їх конструкція. Виробники продумали все до дрібниць, що дозволяє мінімізувати ризик отримати травму, що першочергово важливо для батьків при виборі подібної конструкції. Крім того, сучасні майданчики мають спеціальне покриття з гумової крихти. Така поверхня зменшує ризик травми, пом'якшує падіння і абсолютно безпечно для здоров'я дитини, на відміну від піску або звичайною трави, які по сьогоднішній день є на старих майданчиках.

Що являє собою сучасний дитячий майданчик

Щоб привернути дитячу увагу та викликати інтерес, виробникам сьогодні доводиться прикладати багато зусиль. Таким чином, до уваги представлені не тільки стандартні майданчики, а й цілі містечка, які відрізняються особливою функціональністю і барвистістю. Такі конструкції включають в себе всілякі гірки, гойдалки, сходи, а також містки та тунелі. Такий набір заворожує дитини і привертає його увагу.
Дитячі спортивні комплекси, представлені сьогодні, мають на увазі не тільки захоплююче дозвілля, а й фізичне навантаження, необхідну дітям в їхньому віці. На відміну від старих варіантів майданчиків, нові комплекси включають в себе мотузкові і жорсткі сходи, поперечини і канати, а також набір інших комфортних в експлуатації споруд.