string(2) "uk"

Як правильно вибрати дизайн дитячого майданчика

У правильній дитячому майданчику одночасного добре поєднується функціональність, практичність і зовнішній вигляд. Від яскравості і привабливості конструкцій залежить інтерес дітей до всієї майданчику. А ще елементи повинні гармонійно вписуватися в ландшафтний дизайн. Тому важливо підбирати цікавий дизайн оформлення ігрових зон. На одному майданчику можуть знаходиться діти різного віку. Тому колірна гамма і стилістика повинні бути найбільш різноплановими.

Як правильно підбирати дизайн дитячих майданчиків

В першу чергу, ігрові зони повинні бути безпечними і просторими. У їх складі повинні бути різні конструкції для самих маленьких чад і дітей шкільного віку.

Вибір візуального оформлення потрібно здійснювати з урахуванням наступних факторів:

  1. Розташування - зовнішній вигляд безпосередньо залежить від того, в якому місці розташована ігрова зона: в парку, у дворі житлового комплексу або в дитячому саду.
  2. Приблизний вік дітей - встановлені ігрові зони в яслах і в загальноосвітній школі матимуть різний візуальне оформлення.
  3. Наявність вільного простору - наявність того чи іншого декору залежить від площі, на якій розташована ігрова зона. При можливості завжди можна додати цікавий декор.

На зовнішнє сприйняття впливають і інші фактори. Наприклад, з чого виконано підставу майданчики. На бетоні або землі дітям грати буде некомфортно і небезпечно. Тому можна використовувати м'яку і комфортну альтернативу - гумову крихту, штучний газон або м'яке спортивне покриття. У деяких випадках майданчики засипаються прямо річковим чистим піском. І тут помітна різниця: пісок - жовтий, гумова крихта - кольорова (будь-який відтінок). Тобто можна зробити покриття будь-якого кольору в окрас всієї конструкції або на додаток ландшафтного дизайну.

Особливості ігрових зон

Сучасні дитячі майданчики складаються з наступних елементів:

  • пісочниці;
  • гойдалки;
  • Горки для спуску;
  • будиночки;
  • Комплекси (у формі кораблів, замків та інших конструкцій).

Тут все залежить від побажання замовників. Виробники пропонують готові конструкції або збірні майданчика (клієнт за бажанням формує список гойдалок і гірок самостійно). Сьогодні виробники не тільки приділяють увагу зовнішньому оформленню, але і безпеки та довговічності. Тому заводські ігрові зони відповідають всім необхідним норма.