string(2) "uk"

Пісочниця дерев'яна Ромашка

  • Артикул:  ТС1-6
  • Розміри: 200 см x 200 см x 150 см

0 грн.
Кількість:

Доставка
ІНТАЙМ

За тарифами вантажоперевізника

АВТОЛЮКС

За тарифами вантажоперевізника

НОВА ПОШТА

За тарифами вантажоперевізника

Самовивіз

Безкоштовно

Скачать каталог

Вулична дитяча пісочниця - своєрідний символ дитинства. Як правило, саме тут малюки вперше знайомляться зі своїми ровесниками, вчаться грати і творити разом, ділитися один з одним відерцями, лопатками і фігурними формочками. Стандартна конструкція являє собою квадрат, прямокутник або коло, виконаний з дерева, де бортики служать лавками для граючих дітей і їхніх мам. Раніше всі дитячі пісочниці були тільки такими - стандартними, але тепер вибір набагато ширше. Сучасні споруди в більшості своїй оснащуються всілякими декоративними і функціональними елементами, щоб діти могли проводити там час з максимальним інтересом і користю:

• Навіси для захисту дитячих верхівок від палючого сонця. Як правило, навіси робляться у вигляді красивих яскравих метеликів, квітів, капелюшків грибів;

• Великі кольорові рахунки, кубики для гри в «хрестики-нулики»;

• Фігурні споруди у вигляді кораблів, вантажних машин і т.п.

За допомогою таких корисних додатків проста пісочниця для дітей перетворюється в цілий ігровий комплекс: з гірками, башточками, альтанками зі столиками для настільних ігор та іншими цікавими речами. Така велика багатофункціональна пісочниця - ідеальне рішення для дитячого саду або майданчика у дворі багатоповерхового житлового комплексу, де завжди багато малюків.

    Написати відгук
    Увага: HTML не підтримується!