string(2) "uk"

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗНОВУ ВІДКРИВАЮТЬСЯ СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

З огляду на той факт, що здорове населення - запорука успіху держави, чиновники сьогодні приділяють велике значення розвитку спорту в Україні. Тому не так давно в селі Дачне Біляївського району відбулася церемонія відкриття сучасного спортивного стадіону, який став чудовим подарунком місцевим жителям з нагоди святкування Дня села. Сучасний комплекс обладнаний за останнім словом техніки і містить на території все необхідне спортивне обладнання, завдяки чому любителі активного способу життя зможуть покращувати свою фізичну форму і тренуватися в будь-який час року.

ЯКІСНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ РОЗВИТКУ СПОРТИВНИХ НАВИЧОК

Урочиста церемонія відкриття стадіону на території с. Дачного відбулася за підтримки президента федерації футболу в Одеській області, а також народних депутатів, голів районної та сільської ради. Саме за рахунок їх сприяння було замовлено і здійснено спорудження чудового комплексу значних розмірів. При цьому відчутну підтримку в процесі реалізації проекту надав Благодійний фонд «Творю добро». Керівник організації Олександр Пресман доклав чимало зусиль для того, щоб стадіон був не лише побудований в обумовлені терміни, але ще і відповідав усім вимогам безпеки.

В процесі будівництва такої споруди меценати бажали, щоб комплекс був максимально комфортний при експлуатації. Тому для того, щоб досягти цієї мети, були використані тільки найкращі матеріали. Зважаючи на це вже відразу після відкриття стадіону перші бажаючі випробували його на міцність і підтвердили, що на такому полі можна отримати справжнє задоволення від гри. Тепер шанувальники спорту неодмінно будуть відточувати тут власні навички, адже для них створені найбільш оптимальні умови для ефективних тренувань.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ ВИСОКОГО ЯКОСТІ ВИКОНАННЯ?

Встановити в своєму населеному пункті новий спортивний комплекс сучасного типу легко можливо самостійно, без участі діячів з Парламенту. Досить замовити будівництво подібного об'єкта в компанії CITYPARKING, де кваліфіковані майстри завжди готові розробити проект і втілити в життя мультиспортивних комплекс за індивідуальними розмірами замовника. Крім споруд, де дорослі зможуть покращувати спортивні навички, на території допускаються і гірки для дітей, а також іншу корисну наповнення для діяльності на відкритому повітрі.