string(2) "uk"

Особливості проведення часу на дитячому майданчику під час карантину

Користь від прогулянок на свіжому повітрі відома всім. Необхідність цього процесу важлива у будь-якому віці, особливо у період, коли організм має бути сильним і міцним. Міжсезонний період не привід відмовлятися від прогулянок на свіжому повітрі. Стрибки, ігри та спілкування з однолітками – це необхідна складова психічного та фізичного здоров'я кожної дитини.

У період карантинних обмежень дуже складно донести до дитини, чому прогулянки на вулиці варто обмежити.

Особливості дитячих майданчиків у період карантину

Компанія Сітіпаркінг давно стала відомою навіть дітьми. Різноманітність конструкцій, їх забарвлення та наявність захоплюючих споруд дозволяє дітям залучитися до гри у будь-якому віці та незалежно від обставин. Батьки можуть бути абсолютно спокійні за безпеку дитини, тому що всі конструкції та елементи відповідають усім необхідним вимогам безпеки. Особливості матеріалу, дозволяють батькам використовувати додаткові засоби захисту і дозволити дитині бути менш вразливою і схильною до інфекцій.

Прогулянки під час карантинних обмежень

В Україні та Одесі, зокрема, ситуація з карантинними обмеженнями останнім часом складна. Але зупинити дітей і донести до них важливість дотримання всіх рекомендацій не просто. До переліку місць, які заборонено відвідувати, входять і дитячі майданчики. З метою безпеки рекомендовано грати на приватних ділянках або на майданчиках індивідуального користування. У цій ситуації дитячі майданчики, представлені компанією «Сітіпаркінг», стають справжнім порятунком, особливо якщо у вас дуже рухлива дитина. Різні комплекти та набори різних споруд дозволяють батькам подарувати дитині радість з урахуванням усіх заходів безпеки.

Виходячи на прогулянку дитині, потрібно заздалегідь пояснити правила поведінки та запобіжні заходи. Важливо озвучити, що карантин – це не канікули, тому грати як раніше неможливо через певні обставини.

Якщо ж ви опинилися на порожньому дитячому майданчику, можна дозволити собі там перебування за умови одягненої захисної маски і використання антисептика.

Це необхідно для того, щоб застерегти себе від неприємностей. До вас і після так само можуть бути діти, тому обережність ніколи не буває зайвою. Після прогулянки необхідно обробити руки антисептиком, а після приходу додому вимити їх з милом.

В Одесі представлено багато ігрових зон, оснащених конструкціями від Сітіпаркінг. Їхня зовнішня привабливість і набір цікавих елементів привертають до себе увагу та інтерес дітей. Пояснити чому вчора тут можна було грати і це приносило користь, а сьогодні все, навпаки, дуже важко.

Щоб мінімізувати ризики достатньо дотримуватись рекомендацій МОЗ:


- Носіння маски,

- Використання рукавичок,

- Застосування антисептичного спрею.


Використання гігієнічних засобів у період карантину

Щоб прогулянка не мала неприємних наслідків, слід уважно стежити за своїм здоров'ям та дотримуватись рекомендацій Всесвітньої організації здоров'я. При виході на прогулянку необхідно взяти з собою кілька масок, не використовувати одну й ту саму повторно. В наявності завжди має бути антисептик, при будь-якому контакті дуже важливо своєчасно обробляти руки. Якщо ви вже опинилися на дитячому майданчику, то перш, ніж дитина візьметься за поручні, добре їх обробіть, постарайтеся простежити, щоб у процесі гри дитина не чіпала обличчя руками. Це складно, але не вийти на прогулянку з дитиною на майданчик ще складніше.

У період карантинних обмежень важливо розуміти, що спілкування з дітьми необхідно звести до мінімуму.