string(2) "uk"

Особливості та основні відмінності дитячих майданчиків у США та Україні

Дитячий майданчик – це словосполучення, яке асоціюється з незабутньою веселістю, радістю та новими друзями. Цікавий майданчик дарує позитивні емоції, приємне проведення часу і звичайно, правильний розвиток дитячого організму. В Україні найбільш затребуваними та безпечними дитячими майданчиками є комплекси від Сітіпаркінгу. Ігрові елементи відрізняються від інших виробників не лише своєю зовнішньою привабливістю, а й якісними характеристиками. Сам зовнішній вигляд матеріалу, його стійкість до негативних зовнішніх факторів говорить багато про що. Дитяче обладнання від Сітіпаркінг – це конструкції, які забезпечують здоровий та безпечний розвиток фізичних навичок наших дітей.

Основні особливості сучасних дитячих майданчиків

Перші ігрові дитячі майданчики з'явилися понад сто років тому. Звичайно, їх зовнішні характеристики суттєво відрізнялися від сучасних конструкцій, але завдання були ті ж – безпечне та захоплююче дозвілля дитини.

Сьогодні вже важко уявити активні ігри дитини на свіжому повітрі без спеціальних конструкцій, гойдалки та канатних містечок. Кожен із цих видів виробів компанія Сітіпаркінг представляє різним набором елементів, що дозволяє батькам або місцевій владі вибрати найбільш фінансово прийнятний варіант для покупки.

Якщо взяти, наприклад, США, де дитячі майданчики представлені також широкою різноманітністю, варто відзначити, що основним матеріалом для створення конструкцій є міцний пластик. В Україні це комбінується з металом. Практично всі майданчики в США наповнені спортивними снарядами – скеледроми, рукоходами, у нашій ситуації ці елементи доповнені гойдалками, каруселями та гірками. Ось такі невеликі відмінності дають змогу визначити основні пріоритети у напрямі розвитку дітей. В Україні, основним завданням виробників конструкцій для дитячого майданчика є не тільки розвиток фізичних навичок та витривалості, а й створення елементів для реалізації емоційного задоволення.

Особлива увага компанії «Сітіпаркінг» сьогодні спрямована на створення конструкцій для дітей, які мають певні особливості у розвитку. Такий підхід дозволяє батькам таких діток і їм самим відчути принади дитячого задоволення, емоцій та радості, перебуваючи у суспільстві однолітків.

Якісні особливості дитячих майданчиків

Питання якості дитячого обладнання завжди було і залишається важливим. Сучасне обладнання від компанії Сітіпаркінг відповідає світовим нормам якості та безпеки. Вагома частина конструкцій виконана з міцного пластику, що позначається на більш доступній вартості самої конструкції. Всі ігрові елементи при цьому відповідають нормам екологічної безпеки та міцності, маючи при цьому приголомшливий зовнішній вигляд. Зовнішня привабливість конструкції привертає увагу як дітей, а й дорослих. Підбір кольорів і якість забарвлення заслуговує на окрему увагу.

Головною особливістю дитячих ігрових конструкцій Сітіпаркінг є їхня комплектація. Набір елементів, їх розміри та комплекти ігрових зон створені таким чином, що дозволяють встановити їх навіть на власній дачній ділянці. Цінова політика досить різноманітна, що дає можливість вибору відповідно до фінансових можливостей кожного покупця.

Сьогодні у кожного з батьків є можливість подарувати власній дитині незабутнє яскраве та безпечне дитинство. Ігрові майданчики від Сітіпаркінг залишать у пам'яті дитини лише найприємніші враження та неймовірні емоції радості та веселощів.