string(2) "uk"

Основні принципи і правила організації майданчика в приватному секторі

Дитячий ігровий майданчик на дачі - це справжній порятунок для батьків і щастя для дітей. Активні і веселе дозвілля допомагає правильно розвивати м'язи, отримувати правильну і необхідне навантаження на них, а також не вимагає великих фінансових витрат. Звичайно, до цього питання слід підходити правильно, ознайомившись з усіма особливостями і пропозиціями на ринку дитячих ігрових майданчиків.

Безпека - перше на що слід сконцентрувати увагу

Мінімальний розмір дитячого майданчика, яка буде комфортною для дитини повинна складати 2,5 м на 2,5 м. Такий майданчик буде добре проглядатися з відстані, і дитина завжди буде на увазі. На території гральної зони обов'язково повинні бути дерева або елементи, що створюють тінь. Це дозволить уникнути теплового удару і забезпечить комфортне перебування дитини. Якщо такий варіант неможливий, то в продажу запропоновані різні варіанти ігрових будиночків, в яких дитина зможе грати сонячним днем.

Дуже важливо щоб територія дитячого майданчика мала спеціальне покриття, яке мінімізує травми дитини і забиті місця.

Якість понад усе

Незважаючи на різноманітність дитячих товарів на ринку, які відповідають всім стандартам якості і безпеки, деякі батьки виявляють свою любов і турботу іншим чином. Гойдалки та пісочниці, створені своїми руками не завжди безпечні для дитини, навіть якщо виглядають при цьому абсолютно естетично. Готові ігрові комплекси, запропоновані сьогодні спеціалізованими торговельними точками, виконані з якісних і безпечних матеріалів прослужать не один рік. При цьому батькам не потрібно буде щорічно приводити її в належний вигляд і регулярно лагодити. Сучасні ігрові майданчики прослужать не один рік, забезпечивши при цьому захоплююче дозвілля вашій дитині.

Що важливіше - різноманітність, користь або зовнішня привабливість

Всі ці критерії нерозривно пов'язані між собою при виборі дитячого майданчика. Зовнішня привабливість і її барвистість має істотний вплив на захопленість дитини його бажання і завзяття до гри. Різноманітність ігрового комплексу дуже важливо при виборі. Діти - це невгамовні непосиди, які постійно перебувають у русі. Чим більше розмаїття і ймовірність для активних рухів, тим веселіше і цікавіше майданчик.

Гойдалки, пісочниця та інші елементи дуже важливі для дітей до 4-х років. Діткам постарше можна доглядати майданчики з іншого комплектацією. Бруси, гірки, кільця і подібні елементи будуть сприяти розвитку м'язів, що дуже важливо для дошкільного віку. Ідеальним варіантом стануть спеціальні ігрові комплекси. Вони будуть корисні для розвитку:

  • дрібної моторики,
  • уяви, наприклад гри в будиночку,
  • витривалості і спритності, різні вправи на спортивних снарядах,
  • тренування вестибулярного апарату - ігри на гойдалках і кільцях.

При виборі майданчика приділіть увагу її окрасу. Колір відіграє велику роль в залученні уваги і розвитку фантазії у дитини.