string(2) "uk"

Огородження

Сортувати:
На сторінці:

Огорожі як деталь вашого саду 

Для створення закінченої композиції дачі, саду, заміського будинку, варто купити огорожі для саду. Ця конструкція не тільки відмежувати ваші володіння, а й зонирует простір. Паркани для саду виготовляють з таких матеріалів:

  • метал;
  • дерево;
  • камінь;
  • бетон;
  • пластик ПВХ.

     Всі конструкції можуть різнитися по висоті, в залежності від свого призначення. Металеві огорожі з художньою ковкою - це цілі картини, історії, твори мистецтва! Ви можете підібрати кований візерунок, який підкреслить загальну стилістику саду, і послужить не тільки розмежувальних, але і декоративним елементом. На деякі паркани з заліза наносять спеціальні протективного покриття: цинко-поливинилхлоридное і цинк у поєднанні з нано-керамікою і полімером. Це дозволяє продовжити термін служби, запобігти швидку корозію металу і просідання. Купити огорожі для саду в Україні за адекватною ціною, реально в нашому інтернет-магазині.

     Дерев'яна огорожа для дачі дозволить досягти гармонії і єднання з природою. Такі парканчики виглядають природно і автентично. А їх дизайн варіюється від нехитрого паркану, до чудового різьбленого зрубу.   

     Пластик полівінілхлорид - новий матеріал, з якого виробляють споруди в прованському стилі. Вони досить міцні, стійкі, при цьому, можуть бути різноманітних форм і відтінків. Малюнок на огорожі з ПВХ може імітувати плетіння лози або ротанга, це характеризує напрямок і стиль фазенди. На сайті ви знайдете найбільший асортимент огороджень в Україні, і прийнятну ціну на всю продукцію.