string(2) "uk"

УНІВЕРСАЛЬНЕ СПОРТИВНОЕ ОБЛАДНАННЯ ВСТАНОВЛЕНО В АРЦИЗСЬКОМУ РЙОНІ

Знаючи про те, що молоді немає де тренуватися і вдосконалювати свою фізичну форму, влади Одеської області прийняли рішення встановити новий майданчик спеціально для цієї мети. Тому недавно в місті Арциз, жителі якого не могли проводити активно своє дозвілля з огляду на те, що там ніде займатися, був відкритий сучасний комплекс для занять спортом. Така споруда, як і всі спортивні майданчики нового типу, включає в себе безліч найменувань, за рахунок чого кожен бажаючий знайде місце для тренування.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА МАЙДАНЧИК ДЛЯ МОЛОДІ ТА ДОРОСЛИХ ЛЮДЕЙ

Мультиспортивних стадіон, побудований згідно з останніми тенденціями, є оптимальним рішенням для різних ігрових видів спорту. Відтепер населення невеликого містечка зможе вдосталь насолодитися улюбленими заняттями, адже на території зведеного комплексу під відкритим небом затишно розташувалися такі відсіки:

  • футбольне міні - поле;
  • баскетбольний майданчик;
  • місце для волейболу;
  • тир для стрільби.

Також облаштована зона з гімнастичними снарядами, що актуально для тих, хто бажає вдосконалити тіло і розвинути гнучкість. При цьому для кращого візуального сприйняття розмітка на кожному відділі зроблена іншим кольором для певного виду спорту. Площа для ігор теж виділена кольоровий позначкою, щоб не розгубитися в такому розмаїтті модифікацій.

Такий об'єкт спортивної інфраструктури розміщений на території загальноосвітньої школи, що відмінно сприяє гармонійному розвитку нового покоління і прищеплює любов до спорту. Забезпечений належний рівень безпеки, створені комфортні умови для ефективних тренувань. Випробувати зручності на практиці вдалося відразу в день презентації проекту, адже був влаштований свято, в рамках якого пройшов невеликий чемпіонат по футболу команд з сусідніх районів серед юнаків і дівчат. Школярі взяли участь у веселій естафеті, змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки та флешмобі. Тепер хлопці, як і ті, хто постарше, зможуть регулярно насолоджуватися спортивними подіями в будь-який час року.

ДЕ ПРИДБАТИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ НЕДОРОГО?

 Корисні комплекси для дітей можливо встановити де завгодно, незалежно від їх розмірів і технічного наповнення. Досить звернутися до фахівців компанії CITYPARKING, які втілюють в реальність всілякі ідеї щодо побудови майданчиків, де можуть бути присутніми як гірки для дітей, так і спортивні елементи.