string(2) "uk"

Обладнання для дитячих спортивних майданчиків

Сортувати:
На сторінці:
Столик Мухомор

Розміри, см: Ш:114 В:53 Д:118 0 грн.
Пластикова машинка

Розміри, см: Ш:46 В:95 Д:85 0 грн.
Паровозик

Розміри, см: Ш:70 В:65 Д:200 0 грн.
Пісочниця дерев'яна Ромашка

Розміри, см: Ш:200 В:150 Д:200 0 грн.
Пісочниця дерев'яна Квітка

Розміри, см: Ш:70 В:160 Д:170 0 грн.

Обладнання для дитячих майданчиків

Ігрові майданчики для дітей - це не просто розважальна зона в загальнодоступному місці. Це одне з джерел формування соціальних і фізичних навичок дитини на стадії його розвитку. Вуличні комплекси дозволяють малюкові вчитися взаємодіяти з його однолітками, проявляти дружні емоції, взаємодіяти словами і жестами. У доповненні всілякі каруселі та гойдалки спрямовані на адаптацію дитини до суспільства. Адже там він може і захищати власні інтереси, і активно розвивати моторику кінцівок, а також проявляти фантазію. У доповненні, дитячі елементи розташовані зазвичай далеко від автомобільних доріг, що робить відвідування таких зон абсолютно безпечним.Головне, щоб обладнання для дитячих майданчиків було сучасним і відповідало анатомічним особливостям малюка в його віці. Нове покоління дитячих майданчиків розробляється з урахуванням анатомії дітей і їхніх інтересів.Давайте розглянемо, яке обладнання встановлюється сьогодні на ігрових зонах в громадських місцях, у дворах багатоповерхових будинків і парках.

Головне - це безпека на ігрових майданчиках.

Недостатньо тільки купити обладнання для дитячих майданчиків від виробника і встановити його в будь-якому місці. Інженери компаній-виробників, серед яких і фахівці «Сітіпаркінг», розробляють проекти ігрових зон із застосуванням елементів безпеки. У них входить:Гумове покриття, яке нівелює ризик отримання травми навіть при падінні з висоти;Огорожі по периметру, які не дозволяють заїжджати автомобілів на територію ігрової зони (можлива установка повноцінного забору з хвірткою);Застосування пластикових накладок та інших захисних елементів на гострих краях і виступаючих предметах (все це продумується виробниками).

Різноманітні гойдалки і каруселі

Один з найпопулярніших видів грального обладнання - дитячі каруселі та гойдалки. Виробники сьогодні пропонують більш досконалі моделі, в яких не використовуються пластикові або дерев'яні кріплення, схильні до зношування. Класичні гойдалки на пружині, канатах або ланцюгах з верхнім кріпленням є універсальними для хлопчиків і дівчаток в будь-якому віці. Зручно, що всілякі гойдалки і балансири доповнені перегородками і ручками для тримання. Тому батькам не обов'язково весь час підтримувати малюка - він буде в безпеці.