string(2) "uk"

М'яке покриття на підлогу

Сортувати:
На сторінці:
М'яке покриття рифлене ЕВА

Розміри, см: Ш:100 В:15 Д:100 0 грн.
М'яке покриття глянсове ЕВА

Розміри, см: Ш:100 В:20 Д:100 0 грн.

Вулична гумова плитка - це натуральне пом'якшувальну покриття з широким спектром дії. Спортивні майданчики, Workout-комплекси і дитячі зони не обходяться без гумової плитки. Технологія виготовлення такого матеріалу дозволяє за невелику собівартість отримати м'яку основу, яка вирівнює поверхню, протистоїть травм при падінні і покращує зчеплення з взуттям.

Купити гумову плитку ви можете у компанії «Сітіпаркінг», як у одного з лідерів виробництва дитячих і спортивних майданчиків по Україні. На вибір представлено гумове покриття з гранул вторинної переробки різної товщини. Цей параметр залежить від умов експлуатації та номінального навантаження. Вибирайте з асортименту м'яка підлога EVA і його аналоги для дому та вулиці, з послугою доставки і монтажу від фахівців компанії «Сітіпаркінг».

Характеристики гумової плитки

Що використовується м'яке покриття для дитячої кімнати і вуличних майданчиків є гранули гуми, скріплені під пресом з додаванням екологічно чистого клею. Формат плитки може бути різним. Наприклад, для вуличної експлуатації часто використовується розмір 1000х1000 міліметрів або менш. А для будинку підійдуть і більш компактні варіанти, 500 мм на 500 мм. Висота стандартної плитки становить 2 і більше сантиметрів.

Пружна гумова плитка вже давно використовується для обладнання спортивних залів і дитячих ігрових майданчиків. Вона знижує ризик отримання травми в середньому на 60%, поліпшує зчеплення взуття з покриттям і виключає знос статі. На вулиці гумова плитка для дитячих майданчиків і спортивних комплексів навіть під час дощу виключає ковзання у взутті. На поверхні не утворюється калюж, так як вода просочується через мікропори і щілини. Це ж зменшує утворення бруду.

Вибираючи спортивне покриття для підлоги з крихти необхідно врахувати поєднання кольорів з встановленим на майданчику обладнанням. Компанія «Сітіпаркінг» надає вибір з декількох колірних рішень. При виробництві на поверхню плитки наноситься шар фарби, який стійкий до стирання і до вигорання навіть при прямому впливі сонячного світла. Стандартними вважається чорний, червоний, зелений і жовтий кольори.

Як показує практика, м'яка плитка для дитячих майданчиків і спортивних зон має необмежений термін служби. Протягом 5-10 років можуть зберігатися заводські характеристики, включаючи колір, щільність, розміри і цілісність. Дані переваги і експлуатаційні характеристики були перевірені на прикладі західних аналогів.

Чому в Україні вибирають м'яка підлога у компанії «Сітіпаркінг»

  • Екологічно чисті матеріали, які використовуються у виробництві покриттів і обладнання;
  • Можливість вибору характеристик гумової плитки (широкий вибір кольору, розмірів, типу);
  • Доставка замовленого товару в будь-яку точку України;
  • Гарантія на поверхні, а також на дитяче та спортивне обладнання;
  • Можливість монтажу дитячих і спортивних майданчиків з м'яким покриттям підлоги під ключ.

Продукція, представлена ​​в асортименті «Сітіпаркінг», збирається за лічені хвилини на будь-якому підготовленому покритті. Гумова плитка укладається без будь-яких спеціальних інструментів, клею або обладнання. Робити це можна самостійно. На виході ви отримуєте міцне і нековзне підставу, яке завжди буде тепліше бетонного або керамічної підлоги. А при необхідності будь-який елемент в майбутньому можна буде замінити за 1-2 хвилини. Тим більше, що «Сітіпаркінг» забезпечує гарантію якості продукції.