string(2) "uk"

М'які модулі для дітей

Сортувати:
На сторінці:

Барвистий дитячий куточок завжди доповнять ігрові м'які модулі, вони виконують не тільки естетичну функцію в оформленні приміщення, на них покладена важлива роль у фізичному і розумовому розвитку маленького непосиди. Купити їх можна в садок, в школу, інші дошкільні та шкільні освітні заклади, розважальні центри так і додому, в будь-якому випадку вони будуть доречні і урізноманітнюють дозвілля малюка. Використання подібних конструкторів зроблять рутинний навчальний процес більш цікавим і веселим, відповідно, більш продуктівним.В каталозі товарів в нашому інтернет-магазині СітіПаркінг представлені тільки якісні дитячі модулі від надійних і перевірених виробників. Широка колірна гамма, різноманітна структура і технічні характеристики дозволяють кожному споживачеві підібрати їх для дітей відповідно до своїх вимог. В процесі виробництва використовують тільки якісні сертифіковані матеріали і гіпоалергенні тканини. Тому кожен пуфик і мат травмобезопасен і не викликає алергічних реакцій та подразнень на шкірі. А застосування щільного поролону міцних наповнювачів сприяє тривалому терміну служби.

Ігрові м'які модулі для дитячого садка

Це комплекс різних елементів, спрямованих на розвиток просторового мислення. Різноманітність форм і кольорових гам сприяють розвитку тактильних відчуттів, творчих здібностей, увагу і фантазії. Вони оснащені всілякими деталями: гірками, кубиками, смугами перешкоди, конструкторами, лабіринтами, а доповнити такий комплекс допоможе сухий басейн з кульками. В процесі гри дитячі модулі задіють усі групи м'язів дитини. Вихователі дитячих садків активно використовують подібні конструкції при навчанні, заняття набувають нового забарвлення, стають бажаними, емоційними і невимушеними. Фахівці радять придбати модулі для проведення занять і терапії з дітками, які мають різні відхилення, пов'язані з моторною і пізнавальною діяльністю.

М'які модулі для дітей: якість і різноманітність вибору

Позначення «м'які ігрові модулі» об'єднують в собі цілий ряд товарів, призначених для організації цікавого і розвиваючого дозвілля: Серія м'яких меблів, яка включає в себе мати, призначені для виконання дітьми активних фізичних упражненій.Сухіе басейни різних форм і размеров.Конструктори для створення різних фігур.Оні сконструйовані таким чином, що витримують значні навантаження, залишаючись при цьому травмобезпечними, не втрачаючи свого привабливого зовнішнього вигляду. Всі матеріали, легко чистити, вони призначені для використання на вулиці і в приміщеннях.