string(2) "uk"

Вуличні ігрові будиночки або якому кольору віддати перевагу

Естетичні уподобання дитини відіграють істотну роль на формування смаку ще з дитячого віку. Дуже важливо не просто надавати дитині вибір, але і оточувати його цікавими і барвистими предметами. Яскраві іграшки, дитячий майданчик і її наповнення барвистими елементами приверне увагу навіть самих непосидющих. Вивчення і пізнання кольору дуже важливо для дитячої психіки, сприйняття і пам'яті. В якості основних елементів, які будуть служити акцентом для уваги, можуть бути дитячі ігрові будиночки різної колірної забарвлення. Як правило, така конструкція привертає увагу, а також сприяє звикання до соціуму. В ігровій формі діти облаштовують побут з однолітками, грають в сім'ю, в прямому сенсі копіюючи поведінку дорослих. Такий вид гри сприяє тому, що діти беруть на себе відповідальність і намагаються виконати певні дорослі обов'язки.

Крім того, такі кольорові ігрові будиночки служать відмінним об'єктом, що прикрашає ландшафт і прибудинкова ділянка. За кольоровим елементам і деталям в будинку і на ньому, батькам набагато простіше вивчати кольору з дітками і прищеплювати їм прекрасне.

В якому кольорі представлені дитячі ігрові будиночки в Україні

Як показують пропозиції даного виду товару на ринку колірна палітра дитячих ігрових будиночків не обмежена, але найчастіше зустрічаються такі кольори:

  1. Зелений - саме цей колір здатний викликати асоціацію з природою, травою, деревами і зеленню. Цей колір має розслаблюючий вплив на нервову систему дитини. Тому дуже часто його можна побачити на дитячих ігрових ділянках дошкільного закладу.
  2. Жовтий - теплий і приємний колір, який асоціюється зі світлом і сонцем. Колір здатний зарядити на позитивні емоції і суттєво підняти настрій.
  3. Синій - вельми стриманий і в той же час позитивний колір, який надає заспокійливий ефект і сприяє підвищенню уваги.
  4. Помаранчевий - життєрадісний і енергійний колір, провокує появу позитивних емоцій.
  5. Червоний - дуже цікавий і своєрідний колір, здатний спровокувати порушення нервової системи і навіть викликати агресію.

У будь-якому випадку не варто віддавати перевагу однотонному варіанту дитячих ігрових будиночків. Кожен з вищевказаних квітів добре доповнювати і розбавляти іншим відтінком, що дозволить дитині пізнати світ і насолодитися його естетикою.

Де купити і як замовити ігровий будиночок

Компанія виробник, як правило, пропонує широкий асортимент дитячих ігрових будиночків в різному оформленні. Вибрати сподобалася вам варіант, ви можете в каталозі на сайті виробника.

Всі будиночки відповідають нормам безпеки і виконані відповідно до необхідними сучасними технологіями. Заводський спосіб фарбування зберігає стійкість кольору тривалий період часу. Компанія виробник має потужну сучасну базу, що дозволяє тримати якість і утримувати прийнятну вартість товару.