string(2) "uk"

Як дитячі майданчики допомагають дитині розвиватися

Для кожної дитини дитячий майданчик - суцільне задоволення. Це прекрасна можливість направити надлишок енергії в потрібне русло, пограти з іншими дітьми і просто підняти собі настрій. До того ж, ігрова зона-відмінний метод виробити витривалість, силу, а також розвинути інтелектуальні здібності.

Катаємося на гірці і тренуємо м'язи ніг

Ви коли-небудь спостерігали за дитиною, який вже не в перший раз з ентузіазмом видряпується по сходах, щоб скотитися вниз з коханою гірки? Під час підйому по сходах або по самому скату малюк розробляє мускулатуру на ногах, що допомагає їх зміцненню.

Гірка здатна розвинути:

  • Витривалість і спритність, здатність швидко реагувати;
  • Вольові навички, а також стимулює розумовий процес;
  • Координацію рухів, підтримку рівноваги.

Якщо гірка закритого типу - це додатково сприяє опрацюванню підсвідомого страху темряви, а також клаустрофобії.

Тренування вестибулярного апарату

Хто з дітей не любить гойдалки? Виявляється, вони не тільки піднімають малюкові настрій і налаштовують його на ігровий лад, але і розвивають вестибулярний апарат. Особливо це корисно дітям у віці двох-трьох років, так як саме в цей період активно формується координація рухів. Гойдалки стануть надійним помічником для підкріплення процесу розвитку вестибулярного апарату.

Щоб уникнути можливих травм, при знайомстві з гойдалками привчите ваше чадо міцно триматися за поручні і поясніть, чим може закінчитися нехтування таким важливим правилом.

Важливий досвід комунікації в дитячому будиночку

Красиві, затишні будиночки - прекрасна можливість навчити малюка соціальної взаємодії і підвищити рівень товариськості. Комунікація з однолітками і активна рольова гра добре стимулює мова, а також опрацьовує навички спілкування. В майбутньому це допоможе краще адаптуватися до соціального середовища в садку або школі.

Завдяки рольових ігор з іншими дітьми малюк розвиває фантазію, у нього відбувається активний розумовий процес. За допомогою такого проведення часу він вчиться висловлювати свої думки і почуття, відкрито висловлювати свої бажання і вступати в дискусії з іншими дітьми, що також є відмінним навиком у відстоюванні своєї позиції і точки зору.

Пісочниця і дрібна моторика рук

Пісочниця - джерело нових емоційних і тактильних знань. Пісок приємний на дотик, це дозволяє розслабитися і адекватно сприймати реальність. До того ж, гри в піску стимулюють дрібну моторику рук, що додатково покращує сприйняття і роботу мозку в цілому.

У пісочниці дитина вперше знайомиться з формами за допомогою формочок для піску, а також дізнається нові кольори. Також, у малюка виникає почуття поваги до праці інших дітей, так як йому чітко показують і пояснюють, що ламати чужі конструкції з піску можна.

Якісна дитячий майданчик: безпека і надійність

Як ви бачите, дитячий майданчик всіляко налагоджує соціальні навички, а також сприяє зміцненню фізичного здоров'я. Найголовніше - віддати перевагу виробнику, який заздалегідь подумав про безпеку і надійність всіх конструкцій.

Компанія «СітіПаркінг» надає різні варіації ігрових зон, від яких буде в захваті будь-яка дитина. У каталозі компанії можна також знайти великі ксилофони, які перенесуть дітей в прекрасний світ музики, яскраві рахунки, які допомагають розвинути велику моторику і вивчити рахунок, всілякі ігрові панелі з буквами для вивчення абетки, різні стінки для лазіння та інші конструкції. Ігри на такому майданчику стануть запорукою гарного настрою і яскравих вражень.