string(2) "uk"

Як з'явилися дитячі каруселі

Історія появи дитячої каруселі йде корінням ще в середні століття. У ті часи було навіть складно уявити, що доступність цієї розваги буде настільки природним явищем через багато років.


Поняття «carosella» тоді мали змагання на конях. Такі забави швидко поширилися в країнах Європи і виглядали як справжні лицарські турніри. Задум полягав у тому, що кожен вершник повинен був збити списом спеціальне кільце. Такого виду змагання влаштовували перед Людовіком XIV. Він же і сам нерідко брав у них участь.


Через деякий час виникла потреба в більш серйозну підготовку таких вершників. Для таких тренувань була винайдена спеціальна дерев'яна конструкція, по колу якої були розташовані коні і висять кільця. Через деякий час, такий винахід трохи покращився і стали з'являтися вже інші фігурки.


У Росії така механічна карусель з'явилася за часів Петра Великого. Карусель була встановлена ​​для розваги гостей з додаванням музичного супроводу. Такий підхід тільки додав конструкції популярності і затребуваності. Все набирало масштабів в розвитку і удосконаленні конструкції. Катерина II навіть придумала нову посаду розпорядника каруселі. Головним завданням якого був контроль над каруселлю і дотримання правил її використання.


Уже в 19 столітті після винаходу парового двигуна, конструкція зазнала суттєвих змін і набула зовсім іншого вигляду. Після чого фігурки тварин і інші елементи вже розташовувалися безпосередньо на поворотній платформі і це не вимагало залучення сторонніх сил.


Після цього карусель стала звичайним доступним атракціоном для простих громадян. Її встановлювали в парках і центрі міста, що давало можливість жителям отримати задоволення і провести цікаво дозвілля.


Після того, як була запатентована перша карусель, слідом за нею з'явилися:


- ланцюгові каруселі,


- двоповерхові каруселі,


- каруселі з гідравлічним підйомом.


На сьогоднішній день доступність каруселей дозволяє встановити її на власній ділянці. Ціни і вибір конструкцій більш ніж доступний, що дозволяє підібрати виріб для будь-якого віку. Різноманітність варіантів, безпеку конструкції і використання тільки безпечних матеріалів, збільшує попит на даний виріб.