string(2) "uk"

Гойдалка Гніздо

  • Артикул:  ТС 3-8, HD-SQQ005-19226
  • Розміри: 200 см x 160 см x 200 см

0 грн.
Кількість:

Доставка
ІНТАЙМ

За тарифами вантажоперевізника

АВТОЛЮКС

За тарифами вантажоперевізника

НОВА ПОШТА

За тарифами вантажоперевізника

Самовивіз

Безкоштовно

Скачать каталог

Гойдалка на металевих стійках "Гніздо" містить в собі кругле сидіння, яке сплетено з міцного і надійного сталевого каната в поліпропіленової КАБОЛКА. Називається ця гойдалка -Гнездо не спроста. Зовні сидіння гойдалки дійсно нагадує гніздо. Кругла металева рама, виготовлена ​​з міцної металевої труби, обплетена безпечним канатом, і заповнена всередині плетеними сіткою, яка виглядає як гніздо. Підвіска цієї гойдалки гнучка, складається з чотирьох однакових відрізків міцного і надійного каната, які кріпляться за допомогою блоку підшипників до металевій рамі, виконаної з гнутих металевих труб українського виробництва. Основна відмінна риса гойдалки Гніздо серед всього асортименту гойдалок компанії Сітіпаркінг - це застосування міцного металевого каната в поліпропіленової оболонці.

Канат для гойдалки Гніздо являє собою шість металевих тросів, кожен з яких захищений поліпропіленової КАБОЛКА (обплетений безліччю поліпропіленових ниток). Несуча частина каната - полімерний сердечник, діаметром 6 мм. Навколо центрального сердечника каната, з якого виготовлена ​​качель Гніздо, переплетені шість металевих тросів, які надають канату жорсткості, міцності і геометричній стійкості. Зовнішня оболонка каната для гойдалки, в свою чергу, теж являє собою поліпропіленову КАБОЛКА. Високі експлуатаційні характеристики гойдалки з каната Гніздо підтверджені рядом інженерних розрахунків і в кінцевому підсумку засновані на експлуатації гойдалки в реальних умовах на реальних дитячих майданчиках.

Гойдалка Гніздо, з металевого каната, дозволяє використовувати її як на дитячих майданчиках приватного користування (дача, домоволодіння та ін.), Так і на дитячих майданчиках громадського призначення (двір багатоквартирного будинку, майданчик в парку розваг, територія дитячого садка та ін.). Безпечне покриття каната дозволяє дітлахам користуватися цією гойдалкою навіть взимку. Багато малюки із задоволенням користуються цією гойдалкою. На ній можна лежати або сидіти навіть дорослим.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!