string(2) "uk"

Цікаві факти появи дитячих майданчиків

Дитячий майданчик - це ідеальне місце для дитячого дозвілля, занять спортом і проведення активного дозвілля. У кожного дорослого напевно є ряд приємних спогадів, які спливають в пам'яті проходячи повз таких споруд. Ігри на гойдалках і різних лазалкі сприяють правильному розвитку м'язової маси дитини.

Перша майданчик була створена в 1859 році, і за півтора століття вона перенесла істотні зміни.

Виробництво першої ігрового майданчика

Першу ігровий майданчик було вироблено в Манчестері, але сама ідея і креслення конструкції прийшли з Німеччини. Основним завданням створення ігрового майданчика було навчити дітей безпечно і захоплююче грати один з одним. Перші замальовки дитячого майданчика були зроблені Генрі Бернардом в 1848 році і представляли собою велику територію з дерев'яними конструкціями і затінену зону з викладачами, які спостерігають за порядком.

Перші видозміни дитячі майданчики отримають через 40 років, що істотно змінює уявлення про них.

Перша вулична майданчик

У 1887 році в Сан-Франциско відкрилася перша майданчик на вулиці. Хоча вона і привертала увагу багатьох дітей і користувалася популярністю, незважаючи на це вважалася дивиною. Уже через рік політичні сили закликали до будівництва дитячих майданчиків, аргументуючи це доброю нагодою, направити дитячу енергію в більш правильне і безпечне русло. 

Після масового будівництва дитячих майданчиків, деякі секції і ігрові елементи були заборонені, нібито вони порушували безпеку дітей. Одним з таких прикладів було скелелазіння.

Масове будівництво дитячих майданчиків

Масове будівництво дитячих майданчиків почалося в 1960 році. Чудовим прикладом цього служило поява міні майданчиків в мережі ресторанів McDonalds. У зв'язку з деякими особливостями будівництва та появою випадків дитячого травматизму на дитячих майданчиків, почали з'являтися спеціальні галузеві правила. Саме вони сприяли розвитку певних норм і стандартів створення і будівництва дитячих ігрових зон і майданчиків.

В 2000 роках почалося масове будівництво сучасних спортивних вуличних комплексів і великих ігрових зон, які дозволяли проводити весело і активно час одночасно більш ніж 50 людям. Особливо варто виділити появу дитячих майданчиків для дітей інвалідів та дітей з фізичними особливостями.

Незалежно від демографічного розвитку та віку, ігрові майданчики і по сьогоднішній день є місцем веселощів і правильного фізичного розвитку.