string(2) "uk"

Довговічні покриття для спортивних і дитячих майданчиків

Питання облаштування дитячих майданчиків завжди стоїть гостріше, ніж нам того хотілося б. Це саме той варіант, коли питання якісного покриття і економії фінансових коштів, неможливо об'єднати. Як правило, якщо це ігровий комплекс для дітей приватного характеру, то є всі шанси, що вся комплектація, покриття та інші елементи мають не тільки сертифікати якості, а й надійну і якісну установку цього обладнання. Виконання подібних робіт вимагає професіоналізму, фінансових витрат і надійної компанії підрядника.

Сувора реальність і як з нею боротися

Як би не було сумно, але дуже часто можна зіткнутися з тим, що фірма замовник, не розібравшись в ситуації і заощадивши при цьому фінансові кошти, приймає від виконавця неякісно виконану роботу, задовольнившись при цьому швидкістю її виконання. Якщо копнути трохи далі, то слід подумати про те, що можливо саме ваші діти або онуки одного разу прийдуть на неї і не зможуть отримати очікуваного задоволення від гри. Все тому, що якість, швидкість і економія в наш час просто несумісні поняття.

Найпростішим явищем подібної ситуації служать коріння дерев, які з часом проростає і підіймають покриття, створюючи, таким чином, хвилі і небезпечне перебування дітей на спортивному майданчику. Це не тільки не естетично, незручно, але і вельми небезпечно.

Правильний і сучасний підхід до будівництва

На сьогоднішній день в будівельній сфері послуг компанія Сітіпаркінг забезпечує безпечне і професійне покриття дитячих майданчиків.
Процес роботи фахівців даної компанії складається з декількох, дуже важливих і необхідних етапів.

  • Видалення всіх залишків рослинності та ущільнення грунту, на якій буде укладатися покриття.
  • Для ущільнення грунту в обов'язковому порядку повинно застосовуватися два шари гравію або щебеню.
  • Тільки після підготовчих робіт, відбувається укладання ідеально рівного асфальтового покриття.

Всі вищевказані роботи проводяться тільки після ідеально спланованого способу відведення атмосферних опадів. Такий підхід забезпечує не тільки тривалий термін служби покриття, але і безпечне проведення часу дітей на спортивному майданчику.

Тільки після проведення ряду робіт відбувається укладання наливної поліуретанового покриття.

Особливості та переваги наливної поліуретанового покриття

Перше, чим приваблює наливне поліуретанове покриття - це своєю стійкістю до механічних впливів і зовнішньої естетичністю. Крім цього простий, і легкий монтаж забезпечує швидку здачу об'єкта. Завдяки застосуванню спеціальних затверджувачів, полімеризація покриття відбувається швидко, без освіти спучування і інших дефектів.

Крім перерахованих вище достоїнств, таке покриття має наступні переваги:

  • водостійкість - покриття має нульовий коефіцієнт поглинання вологи,
  • високий рівень стійкості до механічних і хімічних пошкоджень,
  • морозостійкість - експлуатація такої поверхні допустима навіть при температурі -25 градусів,
  • тривалий період служби.

Якщо вас цікавить питання покриття дитячого спортивного майданчика штучною травою, то компанія підрядник, швидко і якісно впоратися з цим завданням. Укладання штучної трави має свої особливості і технічні моменти, але для досвідчених фахівців, які розуміють свою задачу і мають практичні навички, немає нічого неможливого.

Ваші бажання і фінансові можливості рівні якісним матеріалам і ефективному виконанню робіт.