string(2) "uk"

Дитячі вуличні гірки: характеристики та особливості

Дитячі вуличні майданчики представлені в Україні великою різноманітністю. Це обґрунтовано не лише бажанням влади та місцевого самоврядування організувати дітям правильне дозвілля, а й асортимент дитячих майданчиків, представлених компанією Сітіпаркінг.

Взяти, наприклад, дитячі гірки, вони запропоновані великими і короткими варіантами. Це пристрій, який не має вікових обмежень і викликає захоплення та розчулення дітей будь-якого віку. При такому розкладі важливо пам'ятати, що вибирати це обладнання необхідно відповідно до віку, що дозволить забезпечити безпеку та максимальну кількість задоволення.

Різноманітність дитячих гірок для вулиці

Компанія Сітіпаркінг пропонує різноманітне якісне обладнання для дитячого дозвілля. У каталозі представлено велику кількість пластикових гірок, які можна встановити на вулиці, у дворі, в школі, а також дитячому садку.

Пластикові гірки для вулиці можна розділити на такі категорії:

- Дітям від 1-3 років,

- Дітям шкільного віку,

- Дітям молодшого віку (школярам)

Такі гірки запропоновані клієнту як окремими елементами, так і гірками, що входять до ігрових комплексів. Якісний пластик та його правильне та безпечне поєднання з металевими елементами гарантують високий рівень безпеки дитини.

Що необхідно для встановлення гірки

Щоб бути впевненими у безпеці дозвілля власної дитини, слід не тільки купити якісне та безпечне обладнання, але й правильно підібрати місце для дозвілля. Місце для встановлення ігрового майданчика або гірки, зокрема, має бути ідеально рівним. Це забезпечить міцну фіксацію та стійке положення пристрою. Підстава для установки не повинна мати сміття та трави. Правильно встановити цю конструкцію на піску або спеціальній гумовій плитці.

Пластик чи дерево, який матеріал кращий?

Компанія Сітіпаркінг для виробництва гірок використовує лише спеціальний пластик. Цей матеріал має яскравий зовнішній вигляд, стійкий до впливу температур та її перепадів, і що не менш важливо, тривалий період часу зберігає свій початковий вигляд. Пластик, який використовує компанія, здатний витримувати інтенсивні навантаження і при цьому не потребує спеціального догляду. Сучасний пластик, з якого виробляються дитячі гірки, тривалий час залишається гарним і довговічним. Крім того, його характеристики дозволяють створити конструкції будь-якої складності.

  Вибираючи продукцію компанії Сітіпаркінг, ви забезпечуєте не тільки безпечне дозвілля для дитини, але й барвистий та привабливий стан дитячого майданчика.