string(2) "uk"

Дитячий тренажер для будинку

Сортувати:
На сторінці:

Дитячі тренажери є альтернативною заміною простим шведським стінок і іншому спортивному обладнанню, яке часто розташовується близько спортивних і навчальних закладів. Діти мають особливі анатомічні особливості, тому і фізичний розвиток їх повинно здійснюватися із застосуванням спеціальних вправ. Спортивні майданчики близько дошкільних і шкільних закладів, в парках і в інших громадських місцях стали доповнюватися тренажерами для дітей. Це різні гімнастичні і силові тренажери, які дозволяють малюкам у віці до 10 років розвивати моторику тіла, рівновагу, а також основні м'язові групи.

«Сітіпаркінг» особливу увагу приділяє розробкам дитячих тренажерів для дитячого садка, школи і громадських місць. Компанія надає можливість вибрати типовий дитячий ігровий комплекс або замовити унікальний проект.

Різновиди дитячих тренажерів

Дитячі спортивні тренажери для вулиці поділяються на такі види:

  • «Човник»;
  • «Байдарка»;
  • Механічна бігова доріжка;
  • Механічний еліпс;
  • «Ножиці»;
  • «Круть» та інші.

Дитячі тренажери можуть бути виконані в різних варіаціях і стилістиці. Їх об'єднує яскравий зовнішній вигляд і невеликі розміри, за рахунок чого їх можуть використовувати діти до 8-10 років. Перераховані вище елементи призначені, скоріше, для загального фізичного розвитку. Так як робота на кожному тренажері здійснюється виключно з власною вагою тіла.

Спортивні дитячі тренажери для дому

Купити дитячі тренажери з асортименту нашої компанії можна не тільки для вуличної установки, але і для використання вдома. Для цього підійдуть механічні кардіотренажери, степпери, лави для преса, мати для стрибків і тренажери зі списку вище. Їх лаконічні форми і компактні розміри дозволяють використовувати навіть в квартирах, приватних будинках або на території домоволодінь.

І вуличні, і домашні версії спортивного обладнання відповідають умовам експлуатації і мають необмежений термін служби.

Яка користь від дитячих спортивних тренажерів

Спортивні тренажери для дітей у віці до 10 років є оптимальним доповненням ігрових майданчиків і стандартного устаткування для фітнесу. Що ми звикли бачити в звичайному спортивному залі, де дитина займається фізичною культурою? Гантелі, штанги, лави, стійки, шведські стінки, бруси і турніки. Але розвиток дітей має відбуватися в широкому спектрі. Тому раціонально купити дитячі спортивні тренажери, щоб забезпечити правильний розвиток моторики кінцівок дитини і поліпшення його рухових функцій.

Зверніть увагу, що більша частина дитячих тренажерів від компанії «Сітіпаркінг» може використовуватися не тільки для фізичного розвитку, але і для реабілітації дітей після травм, перенесених операцій або хвороб. Ви завжди можете отримати розгорнуту консультацію від фахівців «Сітіпаркінг» щодо вибору і експлуатації спортивного розвиваючого обладнання для хлопчиків і дівчаток в дошкільному і шкільному віці.