string(2) "uk"

Спортивні дитячі майданчики

Сортувати:
На сторінці:
Ліана

Розміри, см: Ш:80 В:160 Д:225 10800 грн.

Дитячі спортивні комплекси - Вигідна інвестиція в здоров'я дитини

Дитячі спортивні комплекси - один з найбільш простих способів привчити дитину до регулярних занять спортом. Ні для кого не є секретом те, що саме фізичне навантаження допомагає дитячому організму - який тільки починає шлях повноцінного формування - розвиватися максимально правильно і гармонійно.

Останні дослідження в даній сфері доводять, що фізична активність допомагає розвивати не тільки тіло, а й психіку людини. Дитячі куточки, які пропонує придбати наша компанія, ненав'язливо залучають дитини в світ здорового способу життя. Так, вигадливий і досить яскравий дизайн і адаптованість під параметри юного спортсмена допомагають перетворити заняття спортом в вигадливу гру.

Саме завдяки такому підходу до занять, які багатьом дітям можуть здатися нудними, проходь вони інакше, допомагають виробити досить стійкий зв'язок між поняттям спорту і розвагами. Така позиція багато в чому допоможе і в більш дорослі роки. Так, інвестуючи в фізичний розвиток дитини сьогодні, ви закладаєте міцний і надійний фундамент для його подальшої дійсно правильної і здорового життя.

Які дитячі спортивні комплекси краще купувати?

Дуже важливо подбати про те, щоб тренажери, на яких буде займатися ваша дитина, були не тільки безпечними, але і екологічно чистими. Всі об'єкти, які пропонує наша компанія, виготовляються з повністю екологічно чистої деревини. Ми використовуємо бук, сосну і ясен.

Крім того, всі вироби, які пропонує наша компанія, додатково покриваються фарбою або лаком, які є гіпоалергенними і нетоксичними. Також вони фарба не містить в собі домішки важких металів і цинку. Саме даною характеристикою нехтують багато компаній, намагаючись заощадити. Ми в першу чергу дбаємо про те, щоб ви - як наші клієнти - і ваші діти отримували тільки найкраще.

Крім матеріалу, з якого виготовлено обладнання, дитячий комплекс може відрізнятися і комплектацією. Найчастіше в комплекс входять турніки, бруси, сітки, канати або сходи з мотузки, а також кільця для занять гімнастикою, гірки (одна або кілька), лавки для качання пресу, а також пандуси.

Спортивний комплекс також може варіюватися в залежності від габаритів.