string(2) "uk"

Найдивовижніші дитячі майданчики в різних країнах світу

На сьогоднішній день по всьому світу небайдужі архітектори, художники і дизайнери прагнуть внести свою важливу лепту в створення ідеальних дитячих майданчиків для ігор. Докладаючи величезних зусиль для задоволення запитів юних непосид, талановиті дорослі споруджують майданчики, які згодом стають справжньою окрасою міських парків. Нестандартні рішення при облаштуванні місць для активних забав є відмінним прикладом для зведення цікавих об'єктів.

Список чудових комплексів

Серед споруд для розваг непосид різного віку особливо виділяється ряд об'єктів, які захоплюють оригінальністю ідеї, втіленої в реальність.

  1. Мотузкова вежа в Австрії - фахівці відомого архітектурного бюро спорудили будова, що складається з декількох рівнів, химерно переплетених канатами і сітками. Завдяки продуманому дизайнерському рішенню діти можуть поступово піднятися до самого верхнього рівня.
  2. Ігровий міні-містечко на воді в Хорватії - інвестори відомого німецького підприємства порадували діточок компактним містечком, який розташувався на неглибокої водної гладі. Наявність батутів, атракціонів, гірок та гойдалок дозволяє непосидам активно гратися в безпечних умовах.
  3. Нестандартна клітина для ігор в Голландії - всередині високою клітини знаходиться комплекс заплутаних лабіринтів, подолання яких інтригує хлопців різного віку.
  4. Сіднейська зона відпочинку - місце для забав зроблено на основі м'яких травмобезпечні матеріалів. Облагороджена територія налічує безліч гойдалок, тунелів, високих гірок, а лабіринт викликає захват.
  5. Неординарна майданчик в Валенсії - зусиллями пари талановитих дизайнерів надихнулися образом Гуллівера, який вирішив прилягти для відпочинку, і наповнили площадку незвично укомплектованими атракціонами.
  6. Парк примарного поїзда в Перу - на базі старих залізничних шляхів архітекторами зведена тематична майданчик, наповнена конструкціями з перероблених матеріалів.
  7. Інтригуючий комплекс в Стокгольмі - ділянку для ігрової активності наповнений великими фігурами сов, недалеко від яких розташовані снаряди для забав.

  При бажанні відтворити ідеї зарубіжних дизайнерів можна легко звести схожі об'єкти, облагородивши їх відповідно до запитів відвідувачів. Тоді застосування творчих ідей з інших країн в сучасних реаліях принесе максимум користі.