string(2) "uk"

Ігрові майданчики для дітей

Сортувати:
На сторінці:
Циліндр електричний

Розміри, см: Ш:100 В:120 Д:200 0 грн.
Столик пластиковий

Розміри, см: Ш:85 В:50 Д:85 0 грн.
Стілець пластиковий

Розміри, см: Ш:35 В:26 Д:51 0 грн.
Стіл пластиковий Лего

Розміри, см: Ш:42 В:50 Д:300 0 грн.
Стіл пластиковий

Розміри, см: Ш:60 В:50 Д:60 0 грн.
Стійка для іграшок Малятко

Розміри, см: Ш:42 В:79 Д:95 0 грн.
Пластиковий диванчик

Розміри, см: Ш:36 В:47 Д:62 0 грн.

Ігровий майданчик - це конструкція, яка встановлюється у дворі багатоквартирного будинку, приватного будинку, садка, школи, сприяє фізичному розвитку дитини, призначена для активного і цікавого проведення часу.

Купити дитячі майданчики: конструкція і обладнання

 Сучасні прогулянки у дворі з дітьми можуть бути безпечними, якщо дитячі ігрові майданчики, фото яких представлені в нашому каталозі, відповідають вітчизняним стандартам. Практично будь-який двір багатоповерхового будинку обладнаний ігровою зоною, однак не кожна з них виглядає привабливо. До того ж, багато хто з них вважаються небезпечними через аварійний стан. Причин тому безліч: і вичерпаний експлуатаційний ресурс, і не належне техобслуговування. Останнім часом намічається тенденція, коли багато батьків і організації бажають купити спортивні комплекси Workout, щоб обладнати відповідні умови для відпочинку дітей. Звичайно, в маленьких населених пунктах (таких як села) ситуація складається не найприємніша. Найчастіше у дворах або відсутні каруселі, пісочниці, гірки, або представляють собою пережитки радянського минулого. Асортимент наших комплексів може допомогти у вирішенні таких проблем.


 Хороша дитячий майданчик, ціна на яку залежить від комплектації, може здатися недешевої. Але з урахуванням того, що атракціони купуються усіма жителями для установки у дворі багатоквартирного будинку, цілком доступною. Своїм клієнтам ми пропонуємо демократичні ціни, оскільки є безпосередньо виробниками майданчиків. Сучасна дитяча площадка, купити в Україні яку можна в Києві та Харкові, буде радувати діточок своєю красою і функціональністю, а батьків - безпекою.

Дитячі ігрові майданчики для різних вікових категорій 

 Якщо вам набридли нескінченні травми під час дозвілля дітей на старих майданчиках, якщо бажаєте повноцінного розвитку і творчого відпочинку своїм малюкам, настав час купити дитячий ігровий майданчик якісного зразка.

Сучасні комплекси:

  • виготовлені з екологічно чистих матеріалів, тому гіпоалергенних і не містять токсичних речовин;
  • ергономічні, кожен елемент знаходиться в потрібному місці, що забезпечує безпеку гри; 
  • виготовлені з урахуванням інтересів дітей і сучасних освітніх методик.   

    По-перше, на таких атракціонах особистість виховується гармонійно. По-друге, розвивається логіка, моторика, нестандартне мислення, пізнавальні процеси в ході вирішення певних мікро-завдань.
    Наша продукція відрізняється високим експлуатаційним ресурсом, тому довговічна. Весь секрет криється в застосуванні під час виготовлення сучасних технік обробки матеріалів, тому ігрові комплекси служать вірою і правдою навіть при самих неприємних погодних умовах. Навіть в зимовий період вони цілком функціональні і придатні для ігор на свіжому повітрі. Придбання якісного комплексу - правильне капіталовкладення. Раціональне вкладення коштів забезпечить комфортне і корисне для розвитку малюка проведення часу на свіжому повітрі.