Дитячий ігровий комплекс

Сортувати:
На сторінці:
Дерев'яний комплекс Атлет

Розміри, см: Ш:390 В:330 Д:674 48000 грн.
Дерев'яний комплекс Арка-п

Розміри, см: Ш:110 В:293 Д:486 39800 грн.
Гірка з ліаною

Розміри, см: Ш:400 В:280 Д:450 37000 грн.

Дитячий ігровий комплекс

Щорічно розробляються нові дитячі ігрові комплекси, які все більше відповідають запитам і інтересам дітей, а також їх батьків. Ігрова індустрія актуальна і для приватного, і для комерційного, і для громадського користування. Тому сьогодні металеві, пластикові і дерев'яні дитячі ігрові комплекси встановлюються не тільки в парках і дворах житлових комплексів, а й в торгових центрах, на базі дошкільних та шкільних закладів, а також на території приватних домоволодінь. Виробники надають можливість купити дитячий ігровий комплекс для дітей у вікових категоріях 0-3 років, 3-6 років і 7-14 років в будь-якій ціновій категорії.

Що являють собою сучасні ігрові комплекси

Компанія «Сітіпаркінг» розробляє і реалізує дитячі ігрові комплекси для вулиці й приміщень в різній комплектації. Придбати їх можна з послугою монтажу на території України і попередніми проектуванням відповідно до заданим технічним завданням або критеріями.

Відмінність ігрових майданчиків від повноцінного комплексу полягає в комплектації. В комплекс з металу, з пластика або з дерева входить розважальне обладнання, а також спортивні конструкції. Деякі дитячі комплекси виконані у формі кораблів або міні-міст. Декоратори прикрашають ігрові елементи фігурами у вигляді тварин або просто фарбують конструкції в яскраві кольори.

Дитячі ігрові комплекси в Україні від виробника найчастіше включають в себе:

  • Гірки;
  • Гойдалки;
  • Конструкції з будиночком і канатної сходами;
  • Спортивний куточок;
  • Конструкції з перешкодами.

Зверніть увагу на дерев'яні, металеві або пластикові канатні комплекси, які не тільки яскраво виглядають, але і розвивають у дитини моторику його рухів. Найголовніше, що кожен дитячий ігровий комплекс розроблений з урахуванням анатомічних параметрів дітей. Тому гірки, лази, перешкоди та інші елементи оснащені безпечними огорожами. У доповненні типові конструкції не містять в собі гострих або інших потенційно небезпечним зон.