string(2) "uk"

Пластиковий спуск S-HD001

  • Артикул:  S-HD001
  • Розміри: 185 см x 62 см x 102 см

0 грн.
Кількість:

Доставка
ІНТАЙМ

За тарифами вантажоперевізника

АВТОЛЮКС

За тарифами вантажоперевізника

НОВА ПОШТА

За тарифами вантажоперевізника

Самовивіз

Безкоштовно

Скачать каталог

Як прекрасно спостерігати за веселощами і пустощами улюбленої дітвори! Наша компанія з турботою про ваших малюків, пропонує урізноманітнити їх відпочинок на природі, а також полегшити виховання дітей для батьків. Для цього можна обладнати дитячий комплекс, і купити пластикову гірку висотою 80 см за адекватною ціною.

Гірка виготовлена ​​з ультраміцного і екологічного полімерного пластику, який хімічно інертний, не утворює шкідливих сполук і не впливає на здоров'я. Пластикова гірка висотою 80 см створена для дітвори від 1,5 років і старше. Навіть в такому ранньому віці, ваш малюк вже буде сильним і спортивним, а головне, його імунітет буде зміцнюватися під час гри.

 Розміри гірки складають 1850 x 620 x 1020 тому, вона легка, компактна і лабільна для перевезень. У зимовий період гірку можна залишити в будинку, а коли потеплішає, взяти з собою за місто, на майданчик або на пляж. Також, якщо включити садовий шланг, а вкінці спуску поставити надувний басейн, вийде цілий аквапарк для хлопців! Гірка з полімерів 80 см має яскраво-зелене забарвлення, її колір радує, нагадуючи нам про літо. Замовити елементи дитячих майданчиків і пластикові гірки недорого в Україні, можна на нашому сайті.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!