string(2) "uk"

Безшовне наливне гумове покриття

Сортувати:
На сторінці:

При облаштуванні спортивного залу або спортивного майданчика особливу увагу варто приділити вибору матеріалу, яким буде встеляли підлогу приміщення. Сьогодні в Україні користуються попитом гумове покриття для підлоги. Даний вид перекриттів повністю задовольняє багатьом важливим параметрам:

  • зносостійкість;
  • міцність;
  • нечутливість до деформацій;
  • хороша амортизація і шумоізоляція;
  • безпека, простота догляду.

Безшовне гумове покриття для спортивних майданчиків

Такі прекрасні експлуатаційні характеристики гумового покриття для підлоги обумовлені надійністю застосовуваного сировини. Розглядається покриття для спортзалу проводиться з першокласної гумової крихти. Завдяки чому виріб виходить міцним, екологічно нешкідливим і нетоксичним. При нагріванні гумове покриття для підлоги не виділяє шкідливих речовин. Тому його можна використовувати на відкритих і закритих майданчиках. Крім самої гуми, до складу виробу входить поліуретанове сполучна речовина. Воно забезпечує належний рівень еластичності і м'якості. За гумовим покриттям для дитячих та спортивних майданчиків легко доглядати. Для прибирання необхідна звичайна вода і миючий засіб.

Безперечною перевагою такого типу покриття є його ціна. За невеликі гроші ви отримуєте по-справжньому довговічний матеріал. За запевненнями виробників підлогу з гуми прослужить, щонайменше, 25 років.

В Україні можна без проблем купити абсолютно будь-який тип настилу:

  • модульний;
  • рулонний;
  • плитковий.

Головне заздалегідь визначитися з уподобаннями і враховувати думку спеціалістів у цій області. Допомогти у виборі необхідного матеріалу з задоволенням допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину. Каталог представлених товарів повністю відображає сучасні тенденції в облаштуванні спортивних залів. На нашому ресурсі ви зможете купити гумове покриття для будь-яких цілей. Естетичний зовнішній вигляд, відмінні показники експлуатації, прийнятна ціна - основні чинники, які дозволяють укладати нашу продукцію в тренажерних залах VIP класу, спортклубах, дитячих майданчиках, тенісних кортах, бігових дорожках.Закупка товару здійснюється безпосередньо у заводу-виготовлювача. Тому кожен клієнт має можливість зовсім недорого придбати надійний і довговічний продукт.