string(2) "uk"

Арки садові

Сортувати:
На сторінці:
Арка вхідна

Розміри, см: Ш:120 В:220 Д:0 0 грн.

Садова арка, перголи - прикраса вашого саду

Існують деякі хитрощі, які використовують професійні ландшафтні дизайнери в своїх проектах. Зонувати і перетворити простір допоможе арка садові, яка може бути не просто декоративним елементом:

  • що складається арка для плентаються рослин і трояндз лавкою;плантатор з гратами;
  • вазони-перголи;
  • пергола.

Подібний декор виготовляють з дерева, металу, пластику. Дерев'яна арка екологічна, стійка. З причини деякої своєї масивності, ці конструкції слід розташовувати на великих земельних ділянках. Також, дерев'яна арка може служити плантатором, - спеціальним пристосуванням, для впорядкування витких рослин в живій квітучий навіс. Купити арки-плантатори в Україні за привабливою ціною, можна у нас на сайті.

Ще один незвичайний італійський елемент для декорування ландшафту заміського будинку - це пергола. У класичному розумінні, перголой називають спеціальну секцію з арок, яка грає роль навісу - каркаса для витких рослин. Але сучасних різновидів подібної арки дуже багато.

Якщо на ділянці мало дерев, велика освітленість, пергола у вигляді тенту створить живий навіс з рослин, і захистить вас від прямих сонячних променів. Пергола-ширма - це недорогий пересувний спосіб зонування простору і збільшення висоти паркану, якщо необхідно додаткове усамітнення від сторонніх поглядів. Пергола-козирок служить своєрідною маркізою, яка дозволить додатково затінити вікна і пустити навколо дикий виноград, наприклад. Цей елемент особливо актуальний, якщо віконні прорізи розташовані на сонячній стороні будинку.

Тунель - це металева арка, класичний арочний подовжений навіс, який буде дуже до речі уздовж садових доріжок. При установці всіх елементів, необхідно пам'ятати, що висота перголи повинна бути не більше 2,5 метрів. Тоді конструкція буде виглядати стійко і естетично. Купити декор для дачі за приємною ціною, можна в нашому інтернет-магазині.