string(2) "uk"

Новини

Гуляти, сміятися та брати участь у спілкуванні з однолітками – це звичне та необхідне щастя для кожної дитини. Цього не повинні бути позбавлені дітей ..

Парканчик для дитячого майданчика є фінальним штрихом, який здатний ідеально завершити комплектацію містечка для забав непосид. При цьому він потрібен..

Історія появи дитячої каруселі йде корінням ще в середні століття. У ті часи було навіть складно уявити, що доступність цієї розваги буде настільки пр..

Дитячий майданчик - це ідеальне місце для дитячого дозвілля, занять спортом і проведення активного дозвілля. У кожного дорослого напевно є ряд приємни..

Дитячий ігровий майданчик на дачі - це справжній порятунок для батьків і щастя для дітей. Активні і веселе дозвілля допомагає правильно розвивати м'яз..

Дитяча ігрова зона повинна бути в першу чергу безпечною. Всі конструкції, які там розміщуються, також повинні бути різноманітними і сприяти розвитку д..

Дитяча безпека під час активного дозвілля - це основне завдання, як з боку батьків, так і з боку виробників дитячих майданчиків. Безпечне покриття нео..

Гумове покриття сьогодні використовують для облаштування дитячих майданчиків. Воно запобігає травмуванню і амортизує при падіннях. Покриття стає все п..

Естетичні уподобання дитини відіграють істотну роль на формування смаку ще з дитячого віку. Дуже важливо не просто надавати дитині вибір, але і оточув..

З приходом зимового сезону важливо приділяти пильну увагу конструкціям, що знаходяться на території відкритої дитячого майданчика, щоб вони змогли зал..

На сьогоднішній день по всьому світу небайдужі архітектори, художники і дизайнери прагнуть внести свою важливу лепту в створення ідеальних дитячих май..

Для кожної дитини дитячий майданчик - суцільне задоволення. Це прекрасна можливість направити надлишок енергії в потрібне русло, пограти з іншими діть..