string(2) "uk"

Новини

Дитячий майданчик - це ідеальне місце для дитячого дозвілля, занять спортом і проведення активного дозвілля. У кожного дорослого напевно є ряд приємни..

Дитячий ігровий майданчик на дачі - це справжній порятунок для батьків і щастя для дітей. Активні і веселе дозвілля допомагає правильно розвивати м'яз..

Дитяча ігрова зона повинна бути в першу чергу безпечною. Всі конструкції, які там розміщуються, також повинні бути різноманітними і сприяти розвитку д..

Дитяча безпека під час активного дозвілля - це основне завдання, як з боку батьків, так і з боку виробників дитячих майданчиків. Безпечне покриття нео..

Гумове покриття сьогодні використовують для облаштування дитячих майданчиків. Воно запобігає травмуванню і амортизує при падіннях. Покриття стає все п..

Естетичні уподобання дитини відіграють істотну роль на формування смаку ще з дитячого віку. Дуже важливо не просто надавати дитині вибір, але і оточув..

З приходом зимового сезону важливо приділяти пильну увагу конструкціям, що знаходяться на території відкритої дитячого майданчика, щоб вони змогли зал..

На сьогоднішній день по всьому світу небайдужі архітектори, художники і дизайнери прагнуть внести свою важливу лепту в створення ідеальних дитячих май..

Для кожної дитини дитячий майданчик - суцільне задоволення. Це прекрасна можливість направити надлишок енергії в потрібне русло, пограти з іншими діть..

В процесі облаштування паркової зони важливо передбачити всі моменти для створення комфортної обстановки для відвідувачів. Крім продуманої естетичної ..

Коли прийнято рішення про встановлення ігрового майданчика на території, прилеглій до багатоквартирного будинку або великої дачі, виникає питання про ..

Основною вимогою до спортивного покриття є максимальне забезпечення безпеки в процесі занять певними видами спорту. На сьогоднішній день існує кілька ..