Новини

Коли прийнято рішення про встановлення ігрового майданчика на території, прилеглій до багатоквартирного будинку або великої дачі, виникає питання про ..

Основною вимогою до спортивного покриття є максимальне забезпечення безпеки в процесі занять певними видами спорту. На сьогоднішній день існує кілька ..

Одним з основних призначень дитячого майданчика є ознайомлення дитини з навколишнім світом. Саме тут малюк здатний навчитися оцінювати свої сили через..

Основним і самим явним відмінністю сучасних майданчиків від старих, є їх оснащеність і різноманітність конструкцій. Дизайн сучасної майданчики - це ці..

У правильній дитячому майданчику одночасного добре поєднується функціональність, практичність і зовнішній вигляд. Від яскравості і привабливості конст..

Паркові зони та ігрові майданчики все частіше доповнюються вуличними тренажерами. Вони дозволяють займатися фізичними вправами прямо на свіжому повітр..

Питання облаштування дитячих майданчиків завжди стоїть гостріше, ніж нам того хотілося б. Це саме той варіант, коли питання якісного покриття і економ..

Любіть топи? Їх роблять все, кому не лінь, але ми не станемо на це нарікати - адже не лінь і нам. Зустрічайте наш ТОП-7 найбільш неочевидних переваг в..

У всі часи саме пісочниця була і залишається улюбленим місцем для веселих забав діточок дошкільного, молодшого шкільного віку. Невід'ємна частина ігро..

Дитячі ігрові майданчики із пластику набирають все більшої популярності. Вони є альтернативою дерев'яним спорудам і металевим спортивним і ігровим кон..

Батьки зобов'язані завжди стежити за безпекою щодо своїх дітей. Складність цього завдання досить висока. Адже основна мета дітей - це гра при постійно..

Людей, які прагнуть вести здоровий і активний спосіб життя стає з кожним роком все більше. Це пояснюється цілком просто - бажання підтримувати правиль..